ŠPORTNI DAN

V  torek, 13. 11. 2018, bo v 1. razredih potekal 2. športni dan  POHOD  do vznožja Kobalovih planin.

Otroci bodo prišli v šolo ob običajni uri, vendar brez šolskih torbic. Primerno naj bodo obuti in oblečeni, s seboj pa naj imajo samo majhen nahrbtnik, v katerem imajo plastenko z vodo, malicali bomo v šoli pred odhodom.

S pohoda se vrnemo ob 11.20. Vse ostale dejavnosti (jutranje varstvo, varstvo vozačev, PB) bodo potekale kot običajno.

V primeru dežja bo pouk. Morebitne spremembe bomo objavile na oglasni deski, na spletnih straneh in sporočile učencem. Rezervni datum za izvedbo športnega dne bo sporočen naknadno.

Idrija, 9. 11. 2018                                                    Učiteljice 1. razredov

Ta vnos je bil objavljen v Nekategorizirano. Zaznamek za trajno povezavo.